Vizyon, Misyon ve Değerler

Vizyon ve Değerler

 

Dünya’nın en büyük ve en saygın şirketleri ve Kurumları ile iş yapabilme kapasitesini ve yeteneğini devamlı olarak arttıran ve bu şirketlerle uyum içinde çalışabilen DORÇE, Dünya pazarlarında, Genel Müteahhitlik hizmetleri, anahtar teslimi kamp projeleri ile modüler prefabrik yapı üretimleri alanındaki mevcut pazar payını arttırmayı hedeflemektedir.

 

Günümüzde, kısa vadede yüksek üretim gücü ve kalite ile hizmet verebilmenin bir ayrıcalık olarak kabul edildiği sektörümüzde, DORÇE arzu edilen iş gücünü, Türkiye, Kazakistan , Irak, Afganistan, Qatar, Abu Dhabi ve Libya’daki Şirketleri uzerinden dünya ile paylaşmaktadır.

 

Misyon

 

Çevresel hassasiyet DORÇE karakterinin bir parçasıdır. DORÇE kullandığı tüm ham maddelerinin, ürünlerinin ve çalışma ortamının çevreyle dost olduğunu ve uluslararası standartlara uygunluğunu garanti eder. Ürünlerinin üretim ve montaj aşamalarında iş sağlığı ve güvenliği DORÇE için büyük önem taşımaktadır.

 

Dorçe Yasal şartlara ve uluslararası standartlara uygunluğunu garanti eder. DORÇE, çalışan haklarına ve insan haklarına saygı gösterir. Çalışanlarının performans değerlendirmesinde profesyonelce davranır ve görev veya çalışma pozisyonuna özel yeterlilik kriterlerini göz önünde bulundurur.