Infrastructure Works and Utilities – Dorce Prefabricated and Construction
Building Manufacturing & Civil Works

Müşteriden gelen teklif ile birlikte Mühendislik, Tasarım ve Proje Yönetim Departmanı tarafından M-Files sisteminde hazırlanan Sipariş Emri ile proje başlamış olur. Daha sonra sipariş emri baz alınarak proje kapsamında hazırlanması gereken dökümanlar belirlenir ve ilgili birimlerden talep edilir.

Proje Tasarım kriterleri belirlendikten sonra ise İşin statik, elektrik, mekanik ve mimari projelendirmeleri MDR ( Management Document Register)’a göre oluşturulur ve böylelikle hazırlanan tüm dokümanların tüm birimler tarafından iş programına göre hazırlanır ve Mühendislik, Tasarım ve Proje Yönetim Departmanı tarafından işverene onay  sunulur ve onay aldıktan sonra ilgili birimleri iletilir. İlgili onaylanan dokumanlar gore Dorçe merkez ofisi ve fabrikadaki birimler koordine olarak İmalat, statik, eletkrik, mekanik, projelernin hazırlığını tamamlayarak hammade çeki listeleri, teknik resimler, hesap raporlarını oluşturur.

Dorçe Fabrikada detay ve üretim çizimlerini kendi bünyemizde hazırlandıktan sonra yapı oluşuturuluyor. Tasarım değişikliği veya kapsam değişikliği durumunda değişiklik talebi (change request) hazırlanarak müşteriye sunulmaktadır. Proje süreci boyunca yapılan tüm tasarımsal  kapsam değişiklikleri tarihsel bazda M-Files sis(change request) sistemi üzerinde arşivlenmektedir.