Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş., 1982’de kurulan, Dünya çapındaki tecrübesi ile en zor iklim koşulları altında, yüksek kalite ile Mühendislik, Tedarik ve İnşaat servisleri veren Türk Ana Müteahhit firmasıdır.

Uzun yıllardan bu yana Katar’da tescilli şirket konumunda olan Dorçe A.Ş., Katar Ekonomisinin bel kemiğini oluşturan Petrol ve Gaz sektörü için iki büyük ölçekli projeyi başarıyla tamamlamıştır. Dorçe’nin tamamladığı 20.000 kişilik toplam kapasiteli Anahtar teslim İşçi kampları Katar’ın en önemli sanayi bölgeleri Ras Laffan ve Masaieed Sanayi Şehirlerinde bulunmaktadırlar. Dorçe A.Ş., kaliteli hizmetleri ve sektörel know-how’ı ile birlikte Katar Belediye ve Şehir Planlama Bakanlığı’nın (MMUP) projesi için Doha’da 4.000 kişilik Entegre İşçi Konaklama Kampı inşaatına devam etmektedir.

******************************************************************************

Dorçe A.Ş. Dünya çapında, Petrol, Doğal Gaz, Enerji, Maden, Rafineri ve İnşaat sektörlerine, hükümet makamlarına (bakanlıklar, valilikleri, elçilikler, vb.), Askeriyelere, Uluslararası örgütlere ve kar amacı gütmeyen kurumlarına, vb. dahil olmak üzere aşağıdaki alanlarda projeler tamamlamıştır.

Aynı zamanda, Dorçe A.Ş., dünyada ki en büyük prefabrik çelik yapı üretim tesislerinden birine sahiptir. Tesisi Türkiye, Ankara’da yer almaktadır. Dorçe hastane, klinik, okul, konut, petrol-maden işçi kampları, askeri ve mülteci kampları, modüler üniteler, depo ve atölyeler, endüstriyel ve sosyal tesisler gibi ‘tasarım ve inşaat’ projelerin (tedarik, üretim, lojistik, teslimat, montaj, altyapı ve inşaat işleri, test etme, devreye alma) Anahtar Teslim Çözümlerini sunmaktdır.

Dorçe A.Ş. aynı anda farklı ülkelerde, ağır şartlar altında, hızlıca mobilize olup faaliyet gösterme gücü ile ön plana çıkmaktadır.