DORÇE sektör tecrübesinin yanı sıra yıllar içinde inşa ederek uzmanlaştığı ana ürün gruplarından biri de düşük maliyetli, orta sınıf ve lüks çelik konut projelerine hitap edebilecek prefabrik çelik evlerdir.

Konutlar, Dorce ‘nin fabrikasında yağmur ve kar gibi sert hava koşullarının tamamen ortadan kaldırıldığı yüksek teknolojili büyük depolarda inşa edilmektedir. Bu, mükemmel koşulların evlerin hızlı ve sorunsuz bir şekilde inşa edilmesine imkân sağlayacak şekilde yapılır.

Prefabrik Modüler Çelik Binalar, Yurtlar, Düşük maliyetli, orta sınıf, lüks çelik evler, aile evleri, konutlar, apartmanlar gibi konut projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

DORÇE, dünya çapında birçok konut projesini tamamlamıştır. Gabon’da bulunan 598 Aile Evi Projesini Mühendislik, İnşaat İşleri, Elektrik ve Mekanik İşleri, Bazı Mobilya İşleri, Temel İşleri, Nakliye ve Gümrükleme, Çevre Düzenleme ve Altyapı İşleri de dahil olacak şekilde sadece 11 ayda tamamlamıştır.

DORÇE, Libya Konut ve Altyapı Kurulu (HIB) için elektrik ve sıhhi tesisat malzemeleri ile prefabrik modüler konut ünitelerinin temini ve montajı, iç ve dış duvar boyası, mobilya işleri ve nakliye dahil olmak üzere birtakım önemli 2 katlı birinci sınıf konut ve düşük maliyetli konut projeleri gerçekleştirdi.

Uzun yıllardır düşük maliyetli konut, orta sınıf ve lüks çelik prefabrik konutların tanınmış bir üreticisi olan DORÇE hem uygun fiyatlı hem de huzurlu yaşam alanları sağlamak adına Avustralya, Irak, BAE ve Kazakistan’a konut ünitelerini başarıyla teslim etti.

Dorçe, iş yaptığı her ülkenin kültürel mirasını yansıtan mimari ve tasarım konut çözümleri sunar.