Dorce A.Ş. , modern bina teknolojilerine uygun olarak tasarlarımlarını ve üretimlerini kendi bünyesinde tamamladığı prefabrik konut ve rezidansların Dünya’nın dört bir yanına sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir. Yapıyı oluşturan tüm bileşenler üretim tesisinde yüksek hassasiyetli ekipmanların yardımıyla üretilir ve binaların tüm yapısal elemanları kalite güvencesi ve kalite kontrol prosedürlerine tabii tutulur.

Bu tür konut amaçlı projeler, kullanılacak malzeme ve sabitleme elemanlarının miktarını doğru bir şekilde hesaplayan özel yazılımlar ve programlar kullanılarak oluşturulur.

Petrol ve madencilik, inşaat, savunma, eğitim ve sağlık gibi birçok sektörde lider bir şirket olan DORÇE, aynı zamanda Gabon, BAE, Kazakistan, Irak, Libya ve Avustralya gibi ülkelerde bütçeye uygun ve orta sınıf konutlardan yenilikçi ruhu yansıtan lüks konut projelerine kadar sektörde öncü bir şirket olarak yerini almaktadır.

Çevre dostu malzemelerin kullanımının gerekliliklerini yerine getiren modüler konutlar ve gelişmiş montaj teknolojisi, rekor sürede ve geleneksel inşaat yöntemleriyle inşaa edilen konutlara nazaran minimal finansal yatırımlarla lüks yapıların sahibi olmamıza olanak sağlamaktadır.

DORCE A.Ş, bu pazarlardaki köklü deneyimi ile anahtar teslim olarak sunduğu konut çözümleri, zamana karşı yarışmakta olan ve kalite ve zarafete eş zamanlı olarak önem veren müşteriler için en uygun konut projeleri seçenekleri ile 50’den fazla ülkede hizmet vermektedir.