Dorçe Prefabrik ve İnşaat A.Ş. Eurasia Leadership Trek programı kapsamında Türkiye’ye gelen Center for Asia Leadership çatısı altında Harvard, MIT ve Tufts Üniversitelerinin Genç Liderlerini, Ankara’da ki yüksek teknolojili üretim tesislerinde ağırladı.

Ziyaret sırasında Genç Liderler, Dorçe Prefabrik Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Süheyla Çebi Karahan ile yaptıkları keyifli sohbet sırasında politik, ekonomik ve sosyoekonomik konulara değinerek, firmamız Dorçe‘nin Dünyanın dört bir yanında, zorlu ve riskli koşullarda başarı ile tamamladığı projelerden, bu süreçteki iş tecrübelerinden ve deneyimlerinden ve fabrikamızda bulunan ileri teknolojiden çok etkilendiklerini ilettiler.

Bunun yanı sıra, Center for Asia Leadership kurucu üyesi ve aynı zamanda genel başkanı olan Sn.Samuel Hungsoo Kim önderliğindeki heyet ile önemi günden güne artan, Dünyanın yeni ticaret ve finans merkezleri olma yolunda hızla ilerleyen Asya-Pasifik ve Avrasya bölgelerindeki potansiyel yatırım fırsatları değerlendirildi.