DORÇE, Türkiye’nin birçok bölgesinde Acil Konaklama Kampları, Mülteci Kampları, Deprem Konutları ve Sınır Kampları projelerini başarıyla tamamladı.

Dorçe Modüler ve Prefabrik Yapılar ile; Acil Konaklama Üniteleri, Deprem Konutları, Mülteci Kampları, Sınır Kampları, Sağlık Merkezleri ve Klinikler, Rehabilitasyon Merkezleri ve Sosyal Tesisler projelerini gerçekleştiriyor.

Anahtar teslim ve hızlı çözümler’ ile Dorçe, felaket bölgelerine ve uzak bölgelere umut ve yaşam getiriyor.

Dorçe tarafından sunulan hizmetler:
Tasarım, Üretim, Montaj, Lojistik ve Teslimat, Mobilya ve Ekipman Tedariği, Ana Elektrik ve Mekanik işleri, Test Etme ve Devreye Alma.

Sadece 1 gün gibi kısa bir süre içerisinde; 100’den fazla Konteyner Modüler Üniteler üretilmekte ve sevkıyata hazır hale getirilmektedir.

Modüler ve Prefabrik Yapıların Avantajları:
– Dayanıklı yapılar
– Mükemmel ısı ve ses yalıtımı
– +/- 50 ° C’ye dayanıklı
– mininum seviyede sahada işçilik
– İstiflenebilir ve Bağımsız yapılar,
– Yapının ek modüllerle Geliştirilerek gelecekte kullanım imkanı,
– Temel işlerinin minimum seviyede olması,
– Sökülmesi, taşınması ve yeniden montaj kolaylığı.

******************************************************************************

Dorçe A.Ş. Dünya çapında, Petrol, Doğal Gaz, Enerji, Maden, Rafineri ve İnşaat sektörlerine, hükümet makamlarına (bakanlıklar, valilikleri, elçilikler, vb.), Askeriyelere, Uluslararası örgütlere ve kar amacı gütmeyen kurumlarına, vb. dahil olmak üzere aşağıdaki alanlarda projeler tamamlamıştır.

Aynı zamanda, Dorçe A.Ş., dünyada ki en büyük prefabrik çelik yapı üretim tesislerinden birine sahiptir. Tesisi Türkiye, Ankara’da yer almaktadır. Dorçe hastane, klinik, okul, konut, petrol-maden işçi kampları, askeri ve mülteci kampları, modüler üniteler, depo ve atölyeler, endüstriyel ve sosyal tesisler gibi ‘tasarım ve inşaat’ projelerin (tedarik, üretim, lojistik, teslimat, montaj, altyapı ve inşaat işleri, test etme, devreye alma) Anahtar Teslim Çözümlerini sunmaktdır.

Dorçe A.Ş. aynı anda farklı ülkelerde, ağır şartlar altında, hızlıca mobilize olup faaliyet gösterme gücü ile ön plana çıkmaktadır.