Modüler Konteyner Üniteleri / Römokları – Dorçe Prefabrik ve İnşaat

Konteynerli Modüller monolitik zemin şase ve çatı şasesi olarak üretilmektedir.

Kolonlar ve duvarlar, konteynerlerin kısmen monte edilmiş paketler veya tamamen monte edilmiş modüller olarak taşınmasını mümkün kılan zemin ve çatı şasesine cıvatalanarak hızlı ve kolay montaj sağlamaktadır.

Konteynerlerin her bir köşesi, sahada monte edilebilen veya önceden monte edilmiş olarak sahaya gönderilebilen soğuk şekillendirilmiş çelik sütunlardan oluşmaktadır.

Zemin şasede kullanılan yalıtım malzemeleri (kaya yünü, cam yünü
veya proje gereksinimlerine bağlı olarak değişen diğer malzemeler) ve zemin kaplama malzemesi olarak PVC, halı, laminat, seramik ve epoksi kullanılmaktadır.

Çatı şase, çelik çerçeveli, izolasyonlu ve kaplamalı zemin şasesine benzer bir yapıya sahiptir.

Sağlam yapı ve uygun taşıma olanakları, konteynerlerin farklı yöntemlerle (forklift, mobil vinç vb.) kolayca taşınmasına ve farklı koşullara sahip bir çok sahalarda monte edilmesine izin verir.

Standart boyutlar dışında, konteynerler 2.1 metre ila 3.6 metre genişliğinde ve 3.0 metre ila 12.0 metre uzunluğunda tasarlanabilir ve üretilebilir.

Sosyal tesisler, yemek salonları, ofisler gibi farklı amaçlara hizmet ederek birbirinden farklı yapılar oluşturmak amacıyla çeşitli sahalarda (yan yana ve çok katlı olarak) kurulabilirler.

İhtiyaç dahilinde birleşimli yapılara elektrik, sıhhi tesisat ve klima sistemleri entegre edilebilmektedir.