Pratik, Taşınabilir ve Hızlı Modüler Çözümler

Hafif Çelik Prefabrik Binalar / Bina Sistemleri; Hafif çelik bina sistemleri, soğuk şekillendirilmiş çelik profiller kullanılarak üretilen yapısal çerçevelerden oluşur. Bu çerçeveler veya profiller, taşıyıcı dış ve iç duvarlar, taşımayan bölme duvarlar, kat kirişleri, perde duvarlar, çatı kafesleri ve purlinler gibi bir yapının çeşitli noktalarında kullanılabilir.

Depreme Dayanıklılık; Esnek yapısı, gücü ve hafifliği nedeniyle çelik sistem, depremlere karşı son derece dayanıklı bir bina sistemidir. Prefabrik modüler çelik yapılar, farklı bölgelerin deprem gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanabilir, depremlere maruz kaldığında diğer bina sistemlerine göre daha iyi performans gösterir.

Dorçe tarafından tasarlanıp üretilen, taşınabilir ve hızlı bir şekilde monte edilebilen prefabrik hafif çelik yapılar, atık üretimini ve çevresel etkiyi azaltan çevre dostu inşaat malzemelerinden oluşur. Bu prefabrik modüler hafif çelik yapılar fabrika ortamında üretilir ve daha sonra inşaat alanına taşınır. Kullanım ömürlerinin sonunda, kolayca sökülüp farklı lokasyonlarda yeniden kullanılabilir.

Dorçe, Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde uyguladığı Modüler Hafif Çelik Yapılar ve Modüler Konut Üniteleri ile hızlı ve pratik çözümler sunmaya devam ediyor.

Paylaş!