Dorçe’ye Hoş Geldiniz

Prefabrik modüler çelik yapılar konusunda; üretim, ihracat ve uluslararası müteahhitlik faaliyetleriyle, Türkiye’nin global markalarından biri olan DORÇE Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş., sektörün öncü ve ilk kurulan şirketlerinden birisidir.

DORÇE, her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik Prefabrik Modüler yapıları; mühendislik, tedarik, üretim, lojistik, montaj, altyapı ve üstyapı işleri, test ve devreye alma dahil tüm aşamalarıyla tamamen kendi bünyesindeki mühendisler ile anahtar teslim olarak aynı anda uluslararası farklı coğrafi bölgelerde, ağır iklim şartları altında hızlıca mobilize olarak tamamlamaktadır.

DORÇE, 40 yıllık tecrübesi ile, yerel ve uluslararası kalite standartları kapsamında faaliyet gösteren Avrupa’nın en büyük prefabrik çelik yapı üretim tesislerinden birine sahiptir. Mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri ile prefabrik modüler çelik ve konvansiyonel yapılar inşa etmektedir.

DORÇE Türkiye merkezli bir şirket olarak 60’tan fazla ülkede global ve 40 yıllık tecrübeye sahip;

  • Sanayici kimliğiyle; hafif çelik yapılar konusunda Avrupa’nın en büyük üreticilerinden birisidir. Üretim tesisleri, Türkiye – Ankara’da yer almaktadır.
  • Müteahhit kimliğiyle; son 9 yıldır ENR (Engineering News Record) sıralamalarına göre konusunda Dünya’nın en büyük 250 müteahhit firmasından biridir.

Dünya çapında, petrol, doğal gaz, enerji, maden, rafineri, inşaat ve savunma sanayi sektörlerine, devlet makamlarına (bakanlıklar, valilikler, elçilikler, vb.), uluslararası örgütlere ve kâr amacı gütmeyen kurumlara projeler gerçekleştirmektedir.

DORÇE, Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) ile; tasarım, üretim, inşaat ve işletme faaliyetlerini, geleneksel yöntemlerin yanı sıra, çağımızın gerektirdiği şekilde Modern İnşaat Yöntemleri (MMC – Modern Methods of Construction), Üretim & Montaj için Tasarım (DFMA – Design for Manufacturing and Assembly) ve Endüstrileşmiş İnşaat Yöntemleri için Tasarım (DIMC – Designing for Industrialized Methods of Construction) ile gerçekleştirerek, bir projenin tüm yaşam döngüsünü kurum içinde yönetmektedir.