Bu web sitesinde yer alan tüm yazılı, görsel ve işitsel içerik Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin mülkiyetindedir ve yalnızca bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır.

Bu sitede yer alan tüm yazılı, görsel ve işitsel içerik Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin izni alınmadan kopyalanamaz, kullanılamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, paylaşılamaz, dağıtılamaz. Aksi halde Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş., başta fikri mülkiyet hukukundan kaynaklanan hakları olmak üzere her türlü yasal haklarını kullanacak ve zararlarının tazmini için gerekli hukuki prosedürü başlatacaktır.

Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin marka ve logo gibi kurumsal kimliğini diğer gerçek ve tüzel kişilerden ayırıcı işaretlerinin izinsiz kullanılması nedeniyle Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. Böyle bir tespitte bulunulması halinde konunun derhal Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’ye bildirilmesi gerekmektedir.

Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’ye ait işbu web sitesinde diğer sitelere yönlendirme linkleri bulunabilmektedir. Bu linkler ile ilgili olarak Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. içerik denetimi yapamamaktadır ve bu siteler ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Bu sitelerde yer alan yazılı, görsel ve işitsel içerik ile ilgili Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin hiç sorumluluğu bulunmamaktadır.

İşbu web sitesi aracılığı ile Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından elde edilen her türlü bilgi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’a uygun olarak saklanmakta ve işlenmektedir.