DORÇE PREFABRİK, IDEF’21 DE PROJE VE ÜRÜNLERİNİ TANITTI

“Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat A.Ş., 100’den çok ülkenin önde gelen kurmay başkanlarını, üst düzey savunma sanayi temsilcilerini, kuvvet komutanlarını, askeri ataşelerini ve askeri kurumların yabancı heyetlerini, 15.’si düzenlenen bölgenin en büyük savunma sanayi fuarlarından birisi olan IDEF 21 kapsamında ağırladı.”

Dünyanın farklı bölgelerinden gelen askeri heyetler ve yüksek teknoloji odaklı küresel savunma şirketleri, savunma sanayi’de yaşanan en son teknolojik gelişmeleri takip etmek adına IDEF’21’deki yerlerini aldı.

Dorçe Prefabrik, yüksek teknolojili askeri kampları, modifiye edilmiş ISO kabinleri, helikopterlerle taşınabilen portatif konteyner modülleri (HTK), tam teşekküllü modüler askeri sahra hastaneleri konusundaki uluslararası deneyimlerini, tecrübelerini, yeteneklerini ve Modern İnşaat Yöntemlerine (MMC- Modern Methods of Construction) dayalı üretim felsefesini IDEF’21 kapsamında stant ziyaretçilerine, katılımcılara ve askeri delegasyonlara sundu.

IDEF’23 için yeni projelerin çalışmalarına başlanıldı

Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen IDEF fuarlarında olduğu gibi bu sene de var olan ve geleceğe yönelik savunma sanayi alanında yerel ve uluslararası ölçekte potansiyel projeleri kapsamında verimli iş birlikleri için temel atan Dorçe Prefabrik, IDEF’23 için de şimdiden hazırlıklara başladı.

2023 yılı hedefi

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına denk gelecek olan IDEF23’te Dorçe Prefabrik, daha fazla yenilikle, innovatif teknolojik çözümlerle ziyaretçiler ve üst düzey askeri heyetlerle tekrar bir araya gelmeyi arzuluyor.

Son Yazılar

Tweetler

Paylaş