Atılım Üniversitesi – Kariyer Günleri

Atılım Üniversitesi Spor Salonu Kızılcaşar Mahallesi İncek-Gölbaşı, Ankara, Ankara, Türkiye

Kariyer Günleri'nde Atılım Üniversitesi'nde Buluşuyoruz! 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan ''Kariyer Günleri'' sizlerle bir araya geliyoruz. Kariyer fuarındaki standımızda buluşalım!

Hacettepe Kariyer Fuarı’22

Hacettepe Üniversitesi Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi Hacettepe Üniversitesi, Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi, Ankara, Ankara, Türkiye

Ülke çapında ilklere imza atan Türkiye’nin en büyük kariyer etkinliği Hacettepe Kariyer Fuarı’22, 16-17-18 Mart tarihlerinde sizlerle! Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat olarak Hacettepe Kariyer Fuarında sizlere hem online hem de yüz yüze şirketimizle ve alanlarında en başarılı olan üst düzey yöneticilerimizle tanışma imkanı sunuyoruz.

ODTÜ Kariyer Fuarı

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kültür ve Kongre Merkezi, ODTÜ Çankaya, Ankara, Ankara, Türkiye

31 Mart - 1 Nisan’da,  ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan ODTÜ Kariyer Fuarı’na hazır mısın? Fuar'da seni alanında uzman çalışanlarımız karşılıyor olacak. Fuarda görüşmek üzere!

ODTÜ Mülakat Günleri 2022

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Üniversiteler Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı No:1 Çankaya, Ankara, Ankara, Türkiye

Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat olarak iş ve staj imkanı yakalama şansının yanında feedback alma imkanı olan bir mülakat deneyimini kaçırmamak sizi 2-3 Nisan Yüz Yüze ODTÜ Mülakat Günlerine Bekliyoruz!

Hacettepe Kariyer Fuarı 2023

Hacettepe Üniversitesi Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi Hacettepe Üniversitesi, Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi, Ankara, Ankara, Türkiye

4-5 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan “Hacettepe Kariyer Fuarı’23”nda sizlerle bir araya geliyoruz. Hacettepe Üniversitesi - Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki standımıza ziyaretçilerimizi bekliyoruz...

Trakya Kariyer Fuarı 2023

Trakya Üniversitesi Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi, Edirne, Edirne, Türkiye

Ana Sponsoru olduğumuz, 27-28 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan “Trakya Kariyer Fuarı’23”nda sizlerle bir araya geliyoruz. Edirne Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesindeki standımızda ziyaretçilerimizi bekliyoruz. Trakya Kariyer Fuarı’23 etkinliğinde, Yönetim Kurulu Başkanımız Süheyla ÇEBİ KARAHAN, konuşmacı olarak yer alacak.

Kariyer ve Sanayi Günleri 2023

Gazi Konser Salonu Emniyet, 48, Boğaziçi Cd, Yenimahalle, Ankara, Ankara

Ankara Gazi Üniversitesi Konser Salonu'nda 28 Aralık 2023 tarihinde gerçekleşecek olan 'Kariyer ve Sanayi Günleri'23 etkinliğinde, İş Geliştirme Müdürümüz Mehmet Selçuk Yücesoy, deneyimlerini paylaşarak katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

Wanted Kariyer Günleri

Ted Üniversitesi - Aksu Çok Amaçlı Salon TED Üniversitesi Ziya Gökalp Caddesi No: 47 - 48, Ankara, Ankara, Türkiye

Ted Üniversitesi Wanted Kariyer Günlerine davetlisiniz! 5-6 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Wanted Kariyer günlerine katılıyoruz. TED Üniversitesi Ahmet Ersan Konferans Salonu fuaye alanındaki standımıza ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Hacettepe Kariyer Fuarı’24

Hacettepe Üniversitesi Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi Hacettepe Üniversitesi, Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi, Ankara, Ankara, Türkiye

7-8 Mart 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan “Hacettepe Kariyer Fuarı’24”e katılıyoruz. Hacettepe Üniversitesi - Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki standımıza ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

ODTÜ Mülakat Günleri 2024

ODTÜ Kampüsü Üniversiteler Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı No:1 Çankaya, Ankara, Ankara, Türkiye

Dorçe Prefabrik Yapı ve İnşaat olarak iş ve staj imkanı yakalama şansının yanında iyi bir mülakat fırsatını deneyimlemeniz için 16-17 Mart 2024 tarihlerinde ODTÜ kampüsünde gerçekleşecek olan ODTÜ Mülakat Günlerine bekliyoruz.

CESummit’24

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kültür ve Kongre Merkezi, ODTÜ Çankaya, Ankara, Ankara, Türkiye

Altın sponsorluğunu üstlendiğimiz 4-5 Nisan 2024 tarihlerinde ODTÜ Kültür Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan CESummit’24 etkinliğinde siz değerli ziyaretçilerimizi standımıza bekliyoruz. İki gün sürecek bu büyük zirvede alanında uzman çalışanlarımızla ile birebir görüşerek, akıllarınızdaki tüm sorulara cevap arama, iş ve staj fırsatı yakalama imkanları bulabilirsiniz.

Go to Top