En son Etkinlikler

Türkiye-Suudi Arabistan Yatırım, Turizm ve İş Forumu

Dorçe Prefabrik ve İnşaat olarak, Türkiye ve Suudi Arabistan'daki firmaların katılımıyla gerçekleştirilecek olan Türkiye-Suudi Arabistan Yatırım, Turizm ve İş Forumu'na katılıyoruz. Etkinlik, T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Suudi Arabistan Krallığı Yatırım Bakanı Khalid A. Al Falih ve Suudi Arabistan Krallığı Turizm Bakanı Ahmed Al Khateeb'in yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş insanlarının da katılımıyla, iki ülke arasındaki iş ve yatırım fırsatlarının değerlendirilmesine olanak tanıması beklenmektedir.

8.Proje Pazar ve İş Birliği Zirvesi

ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi Kültür ve Kongre Merkezi, ODTÜ Çankaya, Ankara

Dorçe Prefabrik ve İnşaat olarak, geleneksel olarak her yıl düzenlenen TSSK Proje Pazarı'nın sekizincisi ''TSSK 8. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi’ne katılıyoruz. TSSK 8. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi, teknokentlerdeki Savunma Sanayii firmaları ile ana yüklenici firmaların birbirlerini daha yakından tanımalarını sağlamaya, daha aktif bir iletişimi gerçekleştirmelerine fırsat verecektir. 📆 15 Şubat 2024 ⏰ 08:00 - 18:00 📍 ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi - Ankara  

World Defence Show 2024

🌐 4 - 8 Şubat 2024 tarihleri arasında Suudi Arabistan'da gerçekleşecek olan World Defence Show'a katılımımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! 🏗️🛡️ 🌍 Dünya çapında çok sayıda savunma firmasına ev sahipliği yapan bu küresel etkinlik, savunma sektörü paydaşlarının bir araya gelmesi, içgörüleri paylaşması ve yenilikleri keşfetmesi için bir bağlantı noktası görevi görüyor. 5 günlük etkinlik, ağ oluşturma ve bilgi alışverişi için zengin fırsatlar vaat ediyor. 🔍 Modüler yapıdaki en son ilerlemelerimizi sergileyeceğimiz Dünya Savunma Fuarı'ndaki etkinlik boyunca bize katılın. Tüm ziyaretçilerimizi standımızı keşfetmeye ve ekibimizle etkileşime geçmeye davet ediyoruz. 🌟Tüm katılımcılarımızı standımıza bekliyoruz! 📍 Stand No: XD11.F 📌 Yer: WDS Etkinlik Mekanı, Malham devamı..

Go to Top