Modüler Prefabrik Konut Çözümleri DORÇE İç Tasarım ve Dijital 3D Ekibinin Ortak Çalışması Sayesinde Daha Pratik Hale Geliyor

DORÇE Anahtar Teslim Hizmetleri, Kreatif 3D Animasyon ve Görsel Efektler / Mimari ve Yapısal Tasarımlar ile hayal gücünüzü yansıtır.

Fabrika ortamında üretilen ve sahaya teslim edilmeden ve minimum düzeyde temellere yerleştirilmeden önce özel amaçlı ve çok katlı modüler prefabrik yapılara kapı ve panelli duvar sistemleri, duvar panelleri, merdivenler, çatı makasları gibi ek yapı detayları eklenmektedir.

Modüler prefabrik çözümler, enerji verimliliği ve sürdürülebilir olma özelliği ile sıkça tercih edilmektedir. Geleneksel inşaat yöntemleri, malzemelerin üretim ihtiyacından fazla miktarda satın alınması ve bu malzemelerin artan atık ve para kaybıyla sonuçlanan, şantiyeye tonlarca fazla malzeme gönderilmesine sebep olabilmektedir. Öte yandan, prefabrik yapıların montajı fabrika ortamında yapıldığı için, ilave malzemeler diğer projelerde kullanılmak üzere şirket içinde geri dönüştürüle bilinmektedir.

Gün geçtikçe insanların prefabrik yapıların avantajları hakkında daha fazla fikir sahibi olmasıyla birlikte, DORÇE, herkesin cesaret edip de gidemediği, Dünyanın en zorlu iklim koşullarında ve en ücra coğrafyalarında, deneyimi, kalitesi ve uygun maliyetli çözümleri ile   hüküm sürmeye devam etmektedir

Paylaş

Son Yazılar

Tweetler