Dorçe’nin aynı anda farklı sahalarda hızlıca mobilize olup faaliyet gösterme gücünün ortaya çıktığı projelerdir. Tasarımlar ve inşaat süreçleri Dorçe prefabrik inşaat tarafından yürütülmüştür.

Villa ve okul, cami, alışveriş merkezi, hastaneden oluşan yaşam komplekslerinin; genel müteahhitlik, mühendislik, üstyapı ve altyapı işleri, betonarme olarak tamamlanmaktadır. Proje, geleneksel yapı sistemleriyle gerçekleşmesi açısından Dorçe’nin müteahhitlik kimliğini öne çıkarmaktadır. Mühendislik, üst yapı, alt yapı, tasarım ve medikal ekipmanlar dahil olacak şekilde, anahtar teslim tamamlanmaktadır. Projelerin yapı metodu ”Tasarla ve İnşa Et ( Design and Build) ” olarak devam etmektedir.

Dorçe, 30’dan fazla ülkede, büyükelçilik, belediye ve kamu yapılarının inşaatını anahtar teslim tamamlamaktadır. Tüm yapılar ise tamamen yıkıldıktan sonra modern tasarım niteliklerine uygun biçimde yeniden inşa edilerek mevcut binaya entegre ediliyor. Projeler kapsamında en üst düzey güvenlik önlemlerine uygun şekilde kurşun geçirmez odalar, kapalı otopark, konferans-resepsiyon ve toplantı odaları, konaklama ve ofis alanlarnın yanı sıra peyzaj ve tasarım hizmetleri, mühendislik, üst yapı, alt yapı, mobilya, ekipman, test ve devreye alma süreçleri anahtar teslim olarak tamamlanmıştır.